5 вересня 2019 року в місті Нур-Султан, Казахстан відбудеться українсько-казахстанський бізнес-форум «Україна – Казахстан, Центральна Азія»

     5 вересня 2019 року в місті Нур-Султан (Астана) Казахстан відбудеться українсько-казахстанський бізнес-форум «Україна – Казахстан, Центральна Азія».

     Захід організовується Посольством України в Казахстані, ТПП України, Торговим домом «Україна-Азія», Національною компанією «KAZAKH INVEST», Асоціацією експортерів та імпортерів «ЗЕД» та Центром міжнародної ділової співпраці за підтримки МЗС України та Посольства Республіки Казахстан в Україні.

     Від казахстанської сторони у заході візьмуть участь: Національна палата підприємців Республіки Казахстан «Атамекен», Зовнішньоторговельна палата Казахстану, Палата підприємців міста Нур-Султан, Торговий дім «Україна – Азія», національні асоціації у сфері АПК і продовольства, машинобудування та ІТ.

     Ключовою подією Форуму стануть В2В зустрічі українських і казахстанських компаній.

     Програма візиту української делегації

     Організатори Форуму, за зверненням учасників, готові забезпечити індивідуальну ділову програму в рамках візиту, в т.ч. зустрічі в органах місцевої влади, а також з визначеними організаціями та компаніями та іншими послугами.

     Запрошуємо українських виробників приєднатись до Українсько-казахстанського бізнес-форуму «Україна – Казахстан, Центральна Азія.

     З питань участі звертайтесь до Центру міжнародної ділової співпраці ТПП:

     Асоціації експортерів та імпортерів «ЗЕД», в тому числі з питань індивідуальних програм та попереднього пошуку партнерів: Ликова Оксана +380 50 443 2760, office@zed.ua .

     Кінцеві терміни реєстрації: 15 серпня 2019 року.

     Вартість участі в Форумі складає 1 480 або 1 380 доларів США за одно- або двомісне розміщення відповідно. Вартість включає переліт Київ – Нур-Султан – Київ, розміщення в Radisson Hotel Astana 5*, логістика відповідно до програми, сніданок та вечеря, участь у діловій програмі, презентація компанії в експозиції Форуму, екскурсійна програма, організація зустрічей в рамках Форуму.

     Для забезпечення Вашої ефективної роботи на Форумі та організації зустрічей з казахстанськими партнерами просимо заповнити анкету учасника форуму (додається).