Діє система тижневих інтернет-семінарів з питань часниководства

     За підтримки та координації ДП "Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції України", а також з ініціативи "Асоціації виробників часнику" діє система тижневих інтернет-семінарів з питань часниководства:

  1. Кожної суботи о 19.00 фермери чи будь-які виробники сільськогосподарської продукції, які планують займатися вирощуванням часнику, можуть підключатися до посилання https://www.youtube.com/watch?v=osellvsmCUA і приймати участь в таких інтернет-семінарах.
  2. В разі, якщо у фермерів будуть виникати специфічні питання, вони можуть поставити їх панелі експертів, попередньо зареєструвавшись на каналі https://www.youtube.com/channel/UCY72YTpCSXIZOrz0KjOheUg.
  3. Компетентний і досвідчений агроном буде надавати консультації, поради і відповідати на поточні нагальні питання, які можуть виникати у фермерів в процесі їх діяльності, також здійснюючи можливий виїзд на фермерські поля.

     Ця програма є абсолютно безкоштовною, нема обмежень до кількості учасників і ставить на меті лише допомогу фермерам в опануванні технологій і розумінні законодавчих вимог щодо якості насіннєвого матеріалу, вибору засобу захисту рослин і кінцевої якості сільськогосподарської продукції.

     У селі Луків Іваничівського району збудоване сучасне підприємство з вирощування і переробки часнику та виробництва сортового насіннєвого матеріалу. Підприємство обладнане сучасним землеробним, сушильним, сортувальним і холодильним обладнанням і готове надати підтримку місцевим фермерам.

     З питань технічної підтримки і участі в інтернет-семінарах просимо звертатись до агронома Ангеліни Здрок за телефоном +38 096 595 6100 або електронною поштою angelinazam@ukr.net