ХІ Міжнародна агропромислова виставка та форум з розвитку фермерства «AGROPORT SOUTH KHERSON 2019»

     Упродовж 18-20 липня 2019 року у м. Херсон на території Міжнародного аеропорту «Херсон» відбудеться масштабний міжнародний захід – ХІ Міжнародна агропромислова виставка та форум з розвитку фермерства «AGROPORT SOUTH KHERSON 2019».

     Форум «Агропорт Південь Херсон» (далі – Форум) буде орієнтований  на дрібних та середніх фермерів аграрного сектору. Серед ключових тем Форуму – перспективи вирощування органічної продукції, розвиток зрошуваного землеробства, овочівництва, садівництва, виноробства, тепличного господарства, рибальства, птахівництва, створення ланцюгів доданої вартості, енергоефективні технології, розумні та ІТ-технології.

     Форум проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Херсонської обласної державної адміністрації. Організаторами виступають Департамент агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації та Aviabrand LLC.

     Протягом трьох днів учасники заходу матимуть  унікальну можливість відвідати виставку, експозицію техніки та демонстраційні покази, взяти участь у конференціях, семінарах та засіданнях за «круглим столом», а також ознайомитись потенціалом Херсонщини, її досягненнями та можливостями.

     Для участі у Форумі необхідно зареєструватись  на офіційному сайті: https://2019.agroport.ua/kherson/.

     За додатковою інформацією можна звертатись за тел.: (+38 0552) 75-55-43,  (+38 0552) 42-27-48.