Комерційна пропозиція фінансування пальним та добривами від "ОККО - Агротрейдер"

     У 2015 році компанія ПАТ «Концерн Галнафтогаз» (що володіє однією з найбільших в Україні мереж АЗК – «ОККО») відкрила новий напрямок діяльності - ОККО Агротрейд, який покликаний задовільнити найнагальніші потреби агробізнесу: забезпечити високоякісним пальним, найкращими мінеральними добривами та допомогти з реалізацією врожаю.

     Завдяки цьому, компанія ОККО Агротрейд готова запропонувати низку переваг, які допоможуть зростанню Вашого бізнесу, а саме:

 1. Надійну співпрацю з компанією ОККО, ділова репутація якої підтверджена роками.
 2. Команду професіоналів з багаторічним досвідом.
 3. Чесне та конкурентне ціноутворення.
 4. Гнучкість та швидкість прийняття рішень.
 5. Своєчасність поставок пального та мінеральних добрив.
 6. Прозорість всіх комерційних стосунків.

     Сьогодні ОККО Агротрейд пропонує Вам новий комплексний продукт, що покликаний допомогти агровиробнику спростити процес вирощування сільськогосподарських культур. Цей продукт – сучасна форвардна програма згідно з умовами якої виробник отримує високоякісне пальне та мінеральні добрива в необхідному обсязі у зручний для цього час, а розрахуватись за них він може після збору врожаю безпосередньо вирощеною продукцією.

     Основні переваги форвардної програми:

 1. Форвардною програмою можуть скористатись агровиробники незалежно від розміру земельного банку.
 2. Розмір необхідного фінансування визначається індивідуально при укладанні та не має мінімальних та максимальних обмежень.
 3. Майбутній врожай передається в заставу через договір застави чи аграрну розписку, яка є сучасним і зручним інструментом.
 4. Страхування врожаю здійснює компанія «Універсальна», яка є одним з лідерів на ринку. Компанія на 100% гарантує відшкодування ймовірних збитків завдяки повному перестрахуванню у найкращих світових страхових компаніях.
 5. Ставка страхування є значно нижчою від аналогічних пропозицій на ринку.
 6. Ціна заліку (вартість с/г продукції при кінцевому розрахунку) – гнучка і формується на основі цін трьох найбільших трейдерів, які присутні на ринку Вашого регіону. Це дає змогу ОККО Агротрейд запропонувати прозору і чесну ціну за вирощену с/г продукцію.

     Ваші вигоди:

 • Ви отримуєте надійного, солідного партнера;
 • вчасне постачання пальним та добривами;
 • якісні пальне та добрива;
 • високий рівень суми фінансування;
 • краща % ставка фінансування (11,5% грн. річних, враховується зміна курсу);
 • в заставу береться майбутній врожай (немає потреби заставляти майно);
 • відповідно страхується майбутній врожай, а не майно (тобто Ваше підприємство убезпечено від страхових випадків);
 • краща % ставка страхування;
 • надійна страхова компанія;
 • погашення фінансування здійснюється с/г продукцією вже після збирання врожаю (Ви отримуєте гарантований збут продукції);
 • ціна с/г продукції визначається, як середня закупівельна ціна основних трейдерів на дату переоформлення с/г продукції (чесне та ринкове формування ціни);
 • фінансування коштами в розмірі до 25 % від суми фінансування. (Ці кошти Ви зможете використовувати на власний розсуд. В т.ч. для оплати страхування та оформлення договорів).

     Підсумовуючи вище вказане: Ви зможете отримати на кращих умовах вчасне та надійне фінансування у потрібному для Вас розмірі, без потреби застави майна та без потреби витрачання коштів. Чудовий варіант для підприємств, орієнтованих на розвиток.

     Базова ставка фінансування визначається залежно від необхідного об’єму фінансування: якщо необхідна сума більша за 1 млн грн, то вона становитиме 11,5%, якщо менша – 15%.

     Контакти регіонального офісу: Львівська, Хмельницька, Волинська, Рівненська, Івано-Франківська, Чернівецька, Тернопільська області  – Литвин Віталій (067-674 27 49).

     Запрошуємо Вас до плідної, довгострокової співпраці та очікуємо на Ваші питання та пропозиції.