Пропозиція для керівників державних установ, учбових закладів, місцевих та територіальних громад, підприємств та профспілок

     Дорогі друзі, можливо наш інформаційний лист Вам покажеться дуже раннім, оскільки на даний час ще не стоїть питання вибору дитячого табору, розташованого на березі моря, з хорошими можливостями для дитячого відпочинку та оздоровлённое, але час летить миттєво і стане питання.     
     Зважаючи на те, що кожного року працівники Вашого підприємства проявляють зацікавленість у виборі хорошого дитячого закладу для своєї дитини, тож пропонуємо Вам розділити їх участь та турботу з нашою участю.
     Враховуючи те, що наші дитячі заклади розташовані у курортних місцях на відстані від 15 до 100 метрів від моря, котрі мають хороші спортивні та лікувально оздоровчі можливості з розвинутою інфраструктурою та світлими житловими корпусами із зручностями, зеленими та привабленими територіями, та їх морськими пляжами, тож пропонуємо Вам не оставити нашу пропозицію поза увагою. 
     Для більш детального знайомства з таборами пропонуємо Вам інформацією на нашому сайті www.detskiy-lager.in.ua, а організаторам в поміч допоміжну інформацією у додатках.
     Незалежно від Вашої занятості, просимо Вас проявити турботу та надати наглядну інформацію для своїх працівників та службовців, а в школах для батьків, що забезпечить їх необхідною інформацією по літньому оздоровленню дітей, як за кошти бюджету, так і за рахунок батьків та спосорів. 
     Вразі потреби в запитаннях, пропонуємо звертатись письмово на е-mail: detskoe-ozdorovlenie@ukr.net а бо по Skype: detskoe-ozdorovlenie,
     тел. +38(067) 367-04-84, +38(095) 916-23-41
          
З повагою
Адміністрація СП «Азово-Чорноморського оздоровлення дітей»