Поради аграріям

11-11-2019

Перший земельний форум «Доступ до фінансів та лізингу»

     Перший земельний форум «Доступ до фінансів та лізингу» - це нова платформа, яка об’єднає експертів банківської та фінансової сфер, представників влади, аграрні підприємства та фермерські господарства, страхові та юридичні компанії для того, аби обговорити ас

16-10-2019

ТОВ «Варіант Агро Буд» пропонує співпрацю

     ТОВ «Варіант Агро Буд» - українська металообробна компанія, основним напрямком діяльності якої є виробництво і реалізація устаткування для елеваторів: силоси для зберігання зерна, транспортне обладнання, а також зрошувальних систем і причіпної техніки.

30-09-2019

Міжнародна виставка органічних продуктів та продуктів харчування «BIOEXPO WARSAW»

     Волинська торгово-промислова палата запрошує відвідати міжнародну виставку органічних продуктів та продуктів харчування «BIOEXPO WARSAW», яка відбудеться 11-12-13 жовтня 2019 року, у міжнародному виставковому центрі PTAK WARSAW EXPO (м.

13-09-2019

Кредит на сучасну техніку від KredoBank

     Терміново потрібні кошти на прокачування власного бізнесу? KredoBank вмить вирішить цю проблему і запропонує належне фінансування довгострокових потреб агробізнесу  - кредитний продукт «Агроінвестиція МСБ».

09-09-2019

Поради аграріям від КРЕДОБАНКУ

     У рамках ексклюзивного партнерства з реалізації програми JCB Finance KredoBank профінансував придбання українськими підприємствами с/г і будівельної техніки більш як на 200 млн грн.