Поради аграріям

06-07-2020

До відома органів місцевого самоврядування

     У зв’язку з виключенням напрямку державної підтримки за вирощування молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників, втратили чинність накази Державного

18-06-2020

До відома фермерів!

       Змінами, в постанові № 106, зокрема, передбачено, що у разі коли одержувач у строки, визначені Порядком, подав належним чином оформлені заявку і підтвердні документи для отримання бюджетної субсидії, Укрдержфонд включив їх до зведених реєстрів одержувачів бюджетних субсидій у жовтні - лист

29-05-2020

ДІЇ ПАСІЧНИКІВ ПРИ ПІДОЗРІ ОТРУЄННЯ БДЖІЛ ПЕСТИЦИДАМИ!

     З метою впорядкування та узгодження дій при підозрі отруєння бджіл, під час проведення обробітків сільськогосподарських угідь пестицидами, Головне Управління Держпродспоживслужби у Волинській області рекомендує проводити наступні заходи:

14-05-2020

До відома громад: долучайтеся! Волинь моя, краса моя, земля моя сонячна! Прекрасна у різні пори року, туристичний потенціал безмежний!

     У рамках Конкурсу буде відібрано 20 переможців, які спільно з учасниками з Республіки Польща, безкоштовно візьмуть участь у триденному «Туристичному міксері» на території озера Світязь Волинської області.

13-03-2020

ДОРОЖНЯ КАРТА створення сімейного фермерського господарства - ФОП

     Створення сімейного фермерського господарства без набуття статусу юридичної особи у формі фізичної особи-підприємця згідно статті 8-1  Закону України «Про фермерське господарство» особа може організувати особисто згідно декларації, або спільно з членами її сім’ї н

02-03-2020

Перевезення бензину і дизельного палива автомобільними дорогами. ВИМОГИ

     Бензин моторний і дизельне паливо згідно Закону України «Про перевезення небезпечних вантажів» є небезпечними вантажами і згідно Переліку небезпечних вантажів їм присвоєні відповідно номери ООН 1203 і 1202.

13-02-2020

ПАТ «Аграрний фонд» розпочинає форвардну програму закупівлі зерна врожаю 2020 року

     ПАТ «Аграрний фонд» розпочинає форвардну програму закупівлі зерна врожаю 2020 року з авансуванням до 100% від вартості контракту мінеральними добривами.

     Основні умови: