Поради аграріям

13-09-2019

Кредит на сучасну техніку від KredoBank

     Терміново потрібні кошти на прокачування власного бізнесу? KredoBank вмить вирішить цю проблему і запропонує належне фінансування довгострокових потреб агробізнесу  - кредитний продукт «Агроінвестиція МСБ».

09-09-2019

Поради аграріям від КРЕДОБАНКУ

     У рамках ексклюзивного партнерства з реалізації програми JCB Finance KredoBank профінансував придбання українськими підприємствами с/г і будівельної техніки більш як на 200 млн грн.

22-08-2019

До уваги фермерів!

     Згідно постанови КМУ від 25 серпня 2004 року №1102 у 2019 році 11 фермерських господарств області визначені переможцями конкурсу на одержання із державного бюджету фінансової підтримки на поворотній основі (КПКВК 2801460 «Надання кредитів фермерським господарствам») в загаль

20-08-2019

Нові вимоги до виробництва молока в Україні. ВІДЕО

     В Україні запрацювали нові вимоги до безпечності та якості молока та молочних продуктів, які стимулюватимуть підвищення обсягу виробництва молока.

19-08-2019

Горохівський коледж ЛНАУ продовжує набір на навчання

     Горохівський коледж Львівського національного аграрного університету продовжує набір на навчання до коледжу за заочною формою навчання (без відриву від виробництва) за спеціальностями: "Агрономія", "Облік і оподаткування", "Фінанси, банківська справа та страхування".

14-08-2019

Застосування біопрепаратів виробництва Волинської обласної фітосанітарної лабораторії для захисту плодово-ягідних насаджень в грунтово - кліматичних умовах Волинської області

     Погіршення фітосанітарної ситуації в агроценозах, недобір урожаю і зниження споживчої якості – все це є наслідком, насамперед, масового, тривалого і незбалансованого застосування хімічних пестицидів та агрохімікатів, що особливо негативно позначається на вирощуванні сільськогосподарських кул

30-07-2019

Встановлені норми природних втрат зерна при його зберіганні на складах

     Затверджені Норми природних втрат зерна та продуктів його переробки при зберіганні на зернових складах та зернопереробних підприємствах та Порядок розрахунку норм природних втрат зерна та продуктів його переробки при зберіганні на зернових складах та зернопереробних підприємствах.