Соціально-економічний розвиток галузі АПК за січень 2019 року

     У січні 2019 року індекс сільськогосподарської продукції порівняно із відповідним періодом 2018 року становив 93,3 відсотка. В тому числі у сільськогосподарських підприємств – 95,9 відсотка, у господарств населення – 91,6 відсотка.

     Питома вага області у виробництві продукції сільського господарства в державі за січень 2019 року становила 4,6 відсотка, за обсягами виробництва продукції сільського господарства область посідає 7 місце, за обсягами виробництва на 1 жителя - 4 місце в державі. Обсяг виробництва продукції сільського господарства в розрахунку на 1 особу складає 232 гривні.

     Виробництвом сільськогосподарської продукції займаються 848 агропідприємств, із них – 600 фермерських господарств, а також 149,9 тисяч особистих селянських господарств.

     В усіх категоріях господарств станом на 1 лютого утримується: 138,4 тисячі голів ВРХ (питома вага господарств населення – 67%); в т.ч. 86,4 тисячі корів (питома вага господарств населення – 78%); 276,1 тисячі свиней (питома вага господарств населення – 70%).

     Усіма категоріями господарств за січень 2019 року вироблено 16,6 тисячі тонн м’яса в живій вазі (51 %– продукція господарств населення), 22,2 тисячі тонн молока (67% – продукція населення).

     Хоча в області зберігається тенденція до зменшення кількості корів у сільськогосподарських підприємствах - виробництво молока у січні ц.р. збільшено на 4,3 відсотка і дорівнює 7,3 тисячі тонн, що вказує на збільшення продуктивності корів в аграрних підприємствах області.

     З метою забезпечення жителів області сільськогосподарською продукцією, створення додаткових умов для стабілізації цін на ринку продовольчих товарів у всіх районах, обласному центрі, містах, регулярно проводяться сільськогосподарські ярмарки, в яких беруть участь сільгосппідприємства, фермерські, особисті селянські господарства та переробні підприємства, які реалізовують сільськогосподарську продукцію за цінами виробників.

     За січень місяць реалізовано продукції виробництва харчових продуктів, напоїв (у відпускних цінах без ПДВ і акцизу) на суму 0,6 млрд грн, що складає 22,1 відсотка в загальному обсязі реалізованої промислової продукції регіону.