Новини

21-03-2018

На Волині розглянули перспективи розвитку тваринництва. ФОТО

     Сьогодні, 21 березня, за організації департаменту агропромислового розвитку, на базі обласної фітосанітарної лабораторії провели навчання для зоотехніків та техніків штучного осіменіння агрогосподарств області.

21-03-2018

Увага! З 22 березня починається нова хвиля блокування податкових накладних! На що звернути увагу? Відповіді дає «АгроPRO»

     У переважної більшості сільгоспвиробників податкове навантаження сягає більше 8%. Тому, щоб ваші податкові накладні не блокувалися, потрібно виконати одну умову – не перевищити встановлений на місяць поріг обсягу постачання.

20-03-2018

Розглянули розвиток АПК у Жидичинській ОТГ. ФОТО

     Департамент агропромислового розвитку співпрацює з об’єднаними територіальними громадами, оскільки в результаті децентралізації саме громадам передані повноваження соціально-економічного розвитку територій, сприяння започаткування агробізнесу на селі.

19-03-2018

В департаменті АПР розглянули механізми отримання Держпідтримки. ФОТО

     Сьогодні, 19 березня в департаменті агропромислового розвитку відбулася робоча нарада за участі заступника начальника філії Волинського обласного управління АТ «Ощадбанк» Андрія Мельника.

19-03-2018

Аграрії Волині відвідали міжнародну виставку в Польщі. ФОТО

     16-18 березня делегація волинської області на чолі з директором департаменту агропромислового розвитку Юрієм Горбенком спільно з членами Аграрних палат Львівської, Запорізької, Дніпропетровської Вінницької та Чернігівської областей відвідали в Польщі Міжнародну сільс

19-03-2018

До відома аграріїв! Дізнайтеся онлайн, чи включені ви до проекту плану перевірок на 2018 рік

     Державна регуляторна служба України спільно з Мінекономрозвитку та за підтримки Офісу ефективного регулювання (BRDO) 

15-03-2018

ФГ «Аміла» реконструює тваринницький комплекс. ФОТО

     З року у рік волинські аграрії розвивають свої підприємства, реконструюють господарські будівлі, оновлюють технічні парки та ін.

13-03-2018

Розпочато підготовку до ювілейної ХХХ Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2018»

     Сьогодні, 13 березня, під час апаратної наради департаменту АПР, заступник директора Людмила Петриканин інформувала про засідання Ради з питань виставкової діяльності Мінагрополітики.

12-03-2018

Від Африки до Азії: куди експортують волинську сою

     "Соєвий бум" на Волині тривав упродовж останніх 5-7 років. Її експортували у різні країни світу, посівні площі постійно зростали.