Новини

22-10-2020

Робочі зустрічі з об'єднаними територіальними громадами відбуваються, незважаючи на карантин

     22 жовтня ц.р. в управлінні агропромислового розвитку облдержадміністрації  в режимі ZOOM відбулась робоча зустріч з питань створення і розвитку сімейних фермерських господарств, запровадження ринку землі та державної підтримки в АПК.

22-10-2020

Кабмін схвалив Концепцію Державних цільових програм розвитку овочівництва та картоплярства на період до 2025 року

     21 жовтня рішеннями Кабінету Міністрів України схвалено Концепцію державної цільової програми розвитку овочівництва до 2025 року, яка спрямована на розвиток галузі овочівництва та забезпечення населення високоякісною овочевою продукцією.

12-10-2020

Засідання робочої групи з оперативного вирішення питань оподаткування в аграрному секторі

     12 жовтня 2020 року за ініціативи заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького у форматі ZOOM конференції було організовано засідання робочої групи з оперативного вирішення питань оподаткування в агр

08-10-2020

На Горохівщині почали будувати завод із переробки молока

     У селі Галичани на базі сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Степ» розпочалося будівництво заводу з переробки молока.

23-09-2020

Обговорено питання проведеного аудиту земель сільськогосподарського призначення

     Сьогодні 23 вересня в облдержадміністрації відбулася відеоконференція, де обговорено питання виконання доручення голови облдержадміністрації від 22 травня ц.р.