Будівництво молочного комплексу ФГ «Перлина Турії»

     28 вересня директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Юрій Горбенко з робочим візитом відвідав ФГ «Перлина Турії» Турійського району, зокрема побував на будівництві першої черги молочного комплексу.

     Будівництво комплексу розпочалося у 2018 році в селі Задиби. На даний час завершується будівництво корівника проектною потужністю на 280 голів, галереї, молочного блоку та лагуни. Орієнтовна вартість будівництва становить 15 млн. гривень. Новинкою є те, що доїльний зал буде обладнано доїльною установкою типу карусель на 24 голови швецької фірми De Laval.

     Господарством закуплено 166 голів нетелів зарубіжної селекції (Німеччина, Польща), за які з державного бюджету частково відшкодовано 3,2 млн. гривень. Для комплектації молочного комплексу планується закупити ще 100 голів нетелів зарубіжної селекції. Таким чином молочний комлекс буде укомплектовано закупленим високопродуктивним  поголів'ям з Німеччини та Польщі.

     На фермі буде створено 50 робочих місць. Даний о'бєкт буде введено в експлуатацію у листопаді місяці поточного року.

     Паралельно будується друга черга молочного комплексу, корівник на 280 голів та приміщення для сухостою та телят. Об'єкт  планується ввести в експлуатацію у 2019 році, довівши поголів'я корів до 660 голів, загальне поголів'я - до 2 000 тисяч голів ВРХ

     В разі успішного завершення будівництва та введення в еклсплуатацію,  господарство претендуватиме на часткове відшкодування його вартості з державного бюджету.

 

     Довідково: В 2018 році ТзОВ «Прогрес» Володимир-Волинського району отримало часткову компенсацію за будівництво молочної ферми.

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова ФГ "Перлина Турії" Володимир Яренчук серед закуплених племінних нетелів