День поля в ТОВ «Фелікс - Агро» Ківерцівського району. ФОТО

 

     13 червня поточного року відбувся день поля в  ТОВ «Фелікс –Агро» Ківерцівського району (директор - Павло Давидюк) спільно з партнерами -компаніями «ДСВ – Україна» (менеджер - Іван Тимчишин) та «Ерідон» (директор Волинського регіонального підрозділу Віталій Горбач і директор Рівненського регіонального підрозділу Іван Лисий) на тему «Озимі культури від компанії «ДСВ». Оптимальні рішення від технологічних експертів компанії «Ерідон» на поточний сезон».

     В заході взяли участь фахівці департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області, керівники сільськогосподарських підприємств, фермери, агрономи агроформувань Волинської, Рівненської та Львівської областей.

     Керівник товариства Павло Давидюк на демонстраційному полі в с.Дідичі Ківерцівського району ознайомив учасників дня поля з технологією вирощування озимої пшениці.

     Учасники заходу відвідали демонстраційне поле озимого ріпаку в с.Личани Ківерцівського району. Менеджер «ДСВ-Україна» Іван Тимчишин детально розповів про гібриди озимого ріпвку, які реалізовує компанія. Представник компанії «Ерідон» Юрій Каній розповів учасникам заходу про елементи живлення при вирощуванні озимого ріпаку.

     Менеджер компанії  «Ерідон» Микита Суворов розповів про комплекс високоякісних бельгійських гранульованих добрив: Росаферт, Розасоль, Розалік та про бельгійський вапняковий матеріал – Атрігран.