Департамент АПР та АТ «Ощадбанк» підписали угоду про співпрацю. ФОТО

     Сьогодні, 2 квітня департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації та Волинське обласне управління АТ «Ощадбанк» підписали угоду про співпрацю (підкріплена до цієї інформації).

     Як зазначив директор департаменту АПР Юрій Горбенко, необхідність у підписанні цієї угоди виникла у зв’язку з тим, що цього року окремі програми підтримки агровиробників з Державного бюджету будуть фінансуватися лише через державні банки.

     - Ощадбанк – перший з державних банків в області, який ініціював підписання даної угоди, щоб підкріпити співпрацю. Угода має на меті сприяти агровиробникам в можливості отримання державної підтримки, - наголосив Юрій Горбенко.

     Окрім того, стаття 3 цієї угоди передбачає, що сторони будуть обмінюватись інформацією в частині участі агропідприємств області у програмі підтримки з державного бюджету, за попередньою домовленістю між собою, організовувати комунікації з підприємцями, проводити семінари, конференції та інші заходи з метою ознайомлення ділових кіл з новими фінансовими інструментами.

     У свою чергу начальник філії Волинського обласного управління АТ «Ощадбанк» Андрій Паскевич інформував про нові проекти, які започатковує банк. Зокрема, це – мікрокредити для розвитку власного бізнесу, що діють у рамках програми «Будуй своє». Даний проект передбачає надання кредитів на суму до 5 000 000 грн, при цьому, кредити на суму до 250 000 будуть надаватися без застави. Проект стартуватиме з ІІ півріччя 2018 року.

     Більше деталей про умови надання мікрокредитів за посиланням: www.oschadbank.ua/bl/.

     А також цього року, напередодні весняно-польових робіт, Ощадбанк встановив мінімальні ставки за кредитами: від 0,1% річних у національній валюті. Кредити надаються на придбання сільськогосподарської техніки та обладнання для представників малого та середнього бізнесу.

     Пільгові умови кредитування встановлено в рамках партнерської програми Ощадбанку та Волинської Фондової Компанії.

 

     Довідково: у 2017 році Програмою «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва», що діяла з Державного бюджету скористалися 19 волинських агровиробників, які закупили 22 одиниці техніки. З них, 4 господарства отримали компенсацію чотирьох одиниць техніки через АТ «Ощадбанк».