До відома голів фермерських господарств

     За підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України 12-14 березня  2019 року у новому ВЦ “КиївЕкспоПлаза” с. Березівка, Макарівського району Київської області відбудеться виставка “Форум фермерських технологій” та Фермерський ярмарок контрактів – єдиний спеціалізований комплексний захід для фермерів, які займаються вирощуванням продукції рослинного походження: овочів, фруктів, ягід, грибів, квітів.

     На виставці будуть представлені такі блоки розвитку фермерства в Україні, а саме: вирощування, зберігання, переробка та реалізація продукції.

     У рамках роботи виставки буде проведено ряд ділових заходів з якими більш детально можна ознайомитись на сайті виставки www://fermerua.com.

     Актуальність проведення вказаних заходів підтверджена розвитком фермерства та кооперації в Україні та їх позитивна роль у формуванні продовольчого потенціалу Держави.

     Міністерство аграрної політики та продовольства України запрошує прийняти участь у виставці з можливістю представлення своєї продукції та заключення контракту на її збут у мережах супермаркетів.