Експозицію Волинської області відзначили на «Агро-2018». ФОТО

     У Києві завершила роботу наймасштабніша сільськогосподарська виставка в Україні та Східній Європі «Агро-2018». Учасники виставки обмінювалися досвідом виробництва, демонстрували впровадження інновацій, презентували новинки в усіх сферах АПК України, брали участь у ділових заходах, щоб відкривати можливості для співпраці з країнами-лідерами світового аграрного сектору, а також мали унікальну нагоду для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

     Експозиції областей країни, сформовані профільними аграрними відомствами, були представлені у 7 павільйоні. А також, працювала виставка сільськогосподарських тварин.

     Учасники виставки позитивно відзначили експозицію Волинської області "Якість, технології, інновації" в павільйоні серед областей України.

     Підприємства, що представляли область були нагороджені Дипломами Міністерства аграрної політики та продовольства України.

     СТОВ «Ратнівський аграрій» організатори виставки нагородили золотою медаллю в номінації «Розведення великої рогатої худоби».