Горохівський район: робоча зустріч з аграріями. ФОТО

     На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 06.11.2018 року №737, з метою забезпечення повноти та збільшення надходжень до місцевого бюджету за оренду земель управлінням регіонального розвитку райдержадміністрації було проведено робочу зустріч із керівниками фермерських господарств району. Начальник управління Микола Панасюк наголосив, що метою даного зібрання є перегляд підприємствами договорів оренди в частині розміру орендної плати (зокрема укладення додаткових угод) та приведення їх у відповідність до норм чинного законодавства.

     Було озвучено ряд запитань та пропозицій з боку керівників підприємств, які потребують додаткового вивчення та залучення спеціалістів у відповідності до їх компетентності.

     Вирішено провести таку ж зустріч, обов’язково із запрошенням керівників обласних структур.

     Також у роботі взяли участь: начальник відділу агропромислового розвитку Оксана Камоцька, представники Горохівської ДПІ Оксана Кондратюк та відділу Держгеокадастру у Горохівському районі Людмила Мудрак.

     Довідково: Запобігання рейдерству в агропромисловому виробництві перебуває на контролі в обласній державній адміністрації. На виконання цього розпорядження ГУ ДФС у Волинській області надіслало інформацію про результати аналізу договорів оренди (укладених у фіксованій сумі) по Горохівському районі. Відмічено, що ряд суб’єктів господарювання, зокрема й сільгоспвиробники продовжують декларувати орендну плату у фіксованій сумі через відсутність внесених змін до раніше укладених договорів оренди. Тому у ряді сільгосппідприємствах на сьогоднішній день є низька орендна плата.