Горохівський район: святковий ярмарок. ФОТО

     Управлінням регіонального розвитку Горохівської РДА за підтримки відділу освіти, відділу культури та міської ради 16 серпня 2019 року на центральній площі міста провели ярмарок-виставку «Дари земні, шана безкрая – трудівникам нашого краю», приуроченій Преображенню Господньому та 28-ій річниці Незалежності України.

     З давніх-давен ярмаркове дійство перетворювалось на справжнє свято. З усіх куточків з’їжджались люди, хто торгувати, хто придбати. А яке ж свято без музики та пісні, різноманітних веселощів та конкурсів. Відтак під час реалізації сільськогосподарської та харчової продукції гостей розважали найкращі колективи художньої самодіяльності району. Організатори ярмарку створили атмосферу справжнього свята.

     Свято розпочав в.о. голови райдержадміністрації Андрій Розтока, привітавши усіх присутніх з наступаючими святами Преображенням Господнім та 28-ю річницею Незалежності України. До привітань долучилися начальник управління регіонального розвитку Микола Панасюк, заступник голови районної ради Віталій Клемба та міський голова Віктор Годик.

     В ярмарковій торгівлі взяли участь сільськогосподарські товаровиробники, суб’єкти господарювання району та міста. До уваги ярмаркуючих в широкому асортименті було представлено: круп’яні та макаронні вироби, борошно, жива риба, кисломолочна продукція, молоко, мед, ковбасні вироби, овочі та фрукти.

     Окрім того, жителі міста та району могли скуштувати різні смаколики.

     Також були представлені народними умільцями вироби ручної роботи. Варто відзначити, що реалізація представленої продукції здійснювалася за оптовими цінами, які були нижчі за ринкові. Городяни висловлювали вдячність за хорошу організацію, широкий асортимент та доступні ціни.