Ківерцівський район: нарада з питань змін у земельному законодавстві у 2019 році

     13 лютого 2019 року за ініціативи Всеукраїнської Аграрної Ради в актовому залі Ківерцівської РДА відбулась нарада з питань змін у земельному законодавстві у 2019 році. У засіданні взяли участь заступник голови Громадської Спілки Всеукраїнської Аграрної Ради Денис Марчук, юрист ГС «ВАР» Вікторія Кіпріянова, фахівці відділу АПК, керівники сільськогосподарських підприємств, а також голови фермерських господарств району і сільгоспвиробники з Рівненської області.

     Учасники зустрічі обговорили усі найактуальніші питання вітчизняної аграрної галузі, перспективи відкриття ринку землі в Україні. Зокрема, підкреслено недопустимість зняття мораторію на продаж сільгоспземель до 2025 року.

     Презентовано діяльність ГС «ВАР» та напрямки роботи, акцентовано увагу присутніх на зміни у земельному законодавстві, запроваджені з 2019 року.

     Також значну увагу аграрії приділили обговоренню необхідності розвитку кооперативного руху в Україні та зацікавились роботою Першого українського сільськогосподарського кооперативу (ПУСК).

     У ході проведеної зустрічі були вручені свідоцтва учасників Всеукраїнської Аграрної Ради господарствам «Бауер-Плюс» (Волинська обл.) та «Золота Нива» (Рівненська обл.).