Ківерцівський район: навчає Волинський обласний центр АПК… ФОТО

     9 квітня поточного року в Ківерцівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості в рамках агропроекту «Територія майстерності» Волинським обласним учбовим центром АПК було проведено два тренінги для безробітних. на тему «Особливості розведення кролів»та «Ефективне використання засобів захисту рослин».

     Ісаков Віктор розповів учасникам заходу про особливості розведення кролів. Для власників особистих селянських господарств це може стати додатковим джерелом доходу.

     Подібні тренінги не лише дають цінну інформацію, але й спонукають до самозайнятості, зокрема вирощування сільськогосподарської продукції.

     Заступник директора з наукової роботи Волинської державної сільськогосподарської дослідної станції НААНУ Пузняк Оксана розповіла  про ефективне використання засобів захисту рослин., адже ефективна робота із захисту рослин є комплексною і включає декілька пунктів: час унесення препарату, безпосередньо препарат, який використовується, а також техніка для внесення (обприскувачі). Для того щоб дізнатися, який же ви отримуєте ефект від внесення препаратів, потрібно знати всі фактори, які впливають на його ефективність: час, механізм дії препарату, норма внесення, суміші (важливо – з чим змішуємо, адже деякі препарати можуть виступати антагоністами – для цього обов’язково читайте інструкції), стадія росту та розвитку культури, шкодочинний об’єкт та ступінь його розвитку, погодні умови (температура, відносна вологість, напрям та швидкість вітру), та ін.