Ковельський район: презентація проекту "Аграрні розписки в Україні"

     20 лютого 2018 року в Центральній районній бібліотеці відбувся семінар для представників аграрної сфери району, що стосувалися впровадження на території країни нового інструменту – аграрної розписки. Така форма взаємодії дає нові можливості в налагодженні співпраці між сільгоспвиробником та кредитором. Участь у заході взяла заступник директора департаменту агропромислового розвитку Людмила Петриканин.

     Про мету, види та механізм дії згаданого інструменту повідав присутнім регіональний представник проекту «Аграрні розписки в Україні» Сергій Мазурик. Наголосив на перевагах аграрних розписок для кожного із учасників процесу. Окреслив законодавче забезпечення цього виду кредитних відносин, зупинився на механізмі його дії. 

     - Кредит повертається за рахунок майбутньої сільськогосподарської продукції або надходжень від її продажу, - мовив він. – Відтак, кредит забезпечується майбутньою сільськогосподарською продукцією, що вирощується на земельній ділянці, визначеній кадастровим номером та на яку має право сільгоспвиробник.

     Людмила Петриканин розповіда про програми підтримки з державного та обласного бюджетів, якими зможуть скористатися аграрії у 2018 році.

     Слова виступаючих були підкріплені мультимедійними презентаціями, з котрих присутні могли почерпнути повну інформацію.