Круглий стіл з питань управління водними і земельними ресурсами. ФОТО

     «Діалог зацікавлених сторін з питань управління водними і земельними ресурсами та сталого розвитку меліорованих територій у Поліському регіоні(Поліський діалог)».

     Перший семінар: «Поєднання зусиль для розповсюдження та впровадження інновацій для сталого використання меліорованих територій Волинської області».

     15 червня в департаменті агропромислового розвитку розпочав роботу круглий стіл з питань управління водними і земельними ресурсами та сталого розвитку меліорованих територій у Поліському регіоні. Було проведено перший семінар з питань поєднання зусиль для розповсюдження та впровадження інновацій для сталого використання меліорованих територій Волинської області.

     В роботі круглого столу взяли участь та виступили: Горбенко Ю. М. - директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, Кравчук Р. С. - начальник обласного управління водних ресурсів, Жовтоног О. І. - завідувач відділенням сталого використання та розвитку меліорованих територій Інституту водних проблем та меліорації НААН України - доктор сільськогосподарських наук, Чернецький В. А. - депутат обласної ради - директор ТОВ «Ратнівський аграрій», Пузняк О. М. - заступник директора державної сільськогосподарської дослідної станції, Баранчук В. І. - голова фермерського господарства «Пролісок» Ратнівського району, Грижук В. В. - начальник Волинської гідрогеологомеліоративної партії, Кауза Я. А. - представник власника ДП «Луга Нова» Іваничівського району, Калачук М. М. - голова Забродівської ОТГ Ратнівського району, Мелюх В. С. - начальник відділу економічного розвитку Шацької ОТГ, фахівці Інституту водних проблем і меліорації НААН України, департаменту агропромислового розвитку, Ратнівської і Шацької райдержадміністрацій і Ратнівського та Шацького управлінь водного господарства, всього - 20 чол.

     За результатами семінару прийнята Концепція Діалогу зацікавлених сторін з питань управління водними та земельними ресурсами і сталого розвитку меліорованих територій у Поліському регіоні (Поліський Діалог) - текст Концепції Діалогу додається.

     В продовження роботи, домовлено про наступну зустріч на території Ратнівського і Шацького районів.