Локачинський район: "Ключ до успіху"

     27 березня 2018 року в залі засідань Локачинської райдержадміністрації проведений інформаційний семінар на тему «Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив: можливості,перспективи розвитку малих і середніх виробників».

     У семінарі взяли участь голови райдержадміністрації Віктор Дудечко, районної ради Віталій Ковальчук, власники особистих селянських господарств, фермери, сільські голови, профільні фахівці установ та організацій.

     На початку семінару директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Юрій Горбенко окреслив важливість і актуальність питання і перспективи розвитку кооперації на селі, ознайомив присутніх з напрямками фінансової підтримки з обласного і державного бюджетів в 2018 році.

     Наталія Козак - координатор проекту «Ключ до успіху», який проводиться в рамках Програми територіальної співпраці країн Східного партнерства Білорусь-Україна ознайомила учасників з метою семінару, в якій заключається покращення економічної ситуації в сільській місцевості, підвищення рівня доходів малих і середніх господарств шляхом розвитку сільськогосподарської кооперації. Завданням проекту «Ключ до успіху» та Волинської обласної аграрної дорадчої служби - це консультативна, юридична та практична допомога при створенні сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

     Далі в плані роботи семінару відбулись тематичні навчання за напрямками: технологія вирощування картоплі, ягідних, горіхоплідних та нішевих культур.