Локачинський район: нарада-семінар з аграрним активом. ФОТО

     18 січня 2019 року в залі засідань Локачинської райдержадміністрації відбулась нарада-семінар з сільськогосподарськими підприємствами та фермерами району, де розглянули питання внесених змін до земельного законодавства та оподаткування.

     Нараду відкрили голови райдержадміністрації Віктор Дудечко та районної ради Володимир Мазурок.

     До участі в нараді запрошені: начальник відділу в Локачинському районі міжрайонного управління у Горохівському і Локачинському районах Головного управління Держгеокадастру у Волинській області Сергій Турелик, завідуюч сектором земельного кадастру відділу Держземагенства у Локачинському районі Ірина Гумись, головні державні ревізори - інспектори Володимир-Волинського  управління ГУДФС у Волинській області: Алла Любчук, Руслана Яворська, Надія Поліщук.

     Про підсумки роботи агроформувань району доповіла начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Ярослава Дмитришин.

     Під час наради обговорювали проблемні питання реєстрації земельних ділянок, сплати податків за землю. Про умови видачі, оформлення документації фермерам розповіли профільні фахівці. Присутні мали можливість ознайомитись із змінами в земельному законодавстві, та отримати консультацію щодо цих питаннь.