Луцький район: зустріч в рамках освітнього проекту «Зимова агрошкола»

     31 січня та 6 лютого 2018 року відбулися семінари-навчання у районному центрі зайнятості в рамках освітнього проекту «Зимова агрошкола» в якій взяли участь Шимчук В.В. – начальник управління агропромислового розвитку та Горобець М.М. – начальник відділу управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

     На семінарі були розглянуті теми:

  • Аспекти вирощування нішевих культур та їх підтримка із бюджетів різних рівнів.
  • Фінансова підтримка сільськогосподарських підприємств та власників ОСГ згідно Комплексної програми розвитку АПК.
  • Підвищення якості молока в господарствах населення.

     Шимчук В.В. проінформував присутніх щодо основ агротехніки вирощування нішевих культур, плодово-ягідних, горіхоплідних, а також можливість отримання фінансової підтримки з бюджетів усіх рівнів для започаткування господарської діяльності.

     Василь Володимирович наголосив, що в державному бюджеті на 2018 рік передбачено  6,5 млрд. грн. на програми АПК, в т.ч. на розвиток фермерства 1 млрд. гривень, тваринництва - 4 млрд. гривень.

     Горобець М.М. презентував присутнім заходи фінансової підтримки розвитку особистих селянських господарств, які передбачаються у «Комплексній програмі розвитку агропромислового комплексу Волинської області на 2016-2020 роки» та «Комплексній програмі розвитку галузі агропромислового комплексу Луцького району на 2016-2020 роки».

     Важливим питанням сьогодення, на якому наголосили представники управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, є підвищення якості молока в господарствах населення. Пріоритетним напрямком державної підтримки у 2018 році стане створення молочарських кооперативів.