Луцький район: нарада з орендарями водних об'єктів. ФОТО

     21 березня в Луцькій районній державній адміністрації відбулася нарада з питань організації та впорядкування ведення господарської діяльності на водних об’єктах району за участю першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Озіновича, начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Василя Шимчука, орендарів водних об’єктів району, начальника відділу іхтіології та регулювання рибальства Волинського рибоохоронного патруля Олександра Климнюка, головного державного інспектора відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» Олександра Квятковського.

     В рамках заходу розглянуто зміни до Водного та Земельного кодексів України та обговорено практичне застосування норм Закону України «Про аквакультуру». 

     Орендарів ознайомили з методичними рекомендаціями щодо надання в користування на умовах оренди водних об’єктів, продовження терміну дії договорів оренди водних об’єктів розташованих на території району.

     Під час наради обговорили питання організації заходів щодо збереження водних біоресурсів у водоймах в нерестовий період на рибогосподарських водних об’єктах району. 

     Також орендарям водних об’єктів нагадали про відповідальність за порушення правил рибальства, про дотримання природоохоронного законодавства в прибережних смугах та ветеринарно-санітарних вимог в рибогосподарських водних об’єктах.

     Ознайомили з державною підтримкою щодо компенсації відсоткової ставки за банківськими кредитами, залученими для покриття витрат у галузі аквакультура (рибництво) згідно постанови КМУ від 30.01.2019 №110.

     Орендарям водних об’єктів рекомендовано привести у відповідність документи на користування водними об’єктами відповідно до чинного законодавства, дотримуватись норм зон аквакультури (рибництва) та зональної рибопродуктивності по Волинській області.

 

 

Управління агропромислового розвитку

Луцької райдержадміністрції