Мінагрополітики: ФАО та ЄБРР розпочали проект підтримки діалогу держави та бізнесу на ринку молока

У Мінагрополітики під головуванням заступника міністра Андрія Дикуна було проведено дві робочі групи з представниками молокопереробного бізнесущодо перспектив розвитку молочного ринку в Україні. Також робочій групі був представлений баланс виробництва та споживання молока за попередній рік та прогнозований баланс на 2014 рік. Участь у засіданнях взяли представники Мінагрополітики, Аграрного фонду, представники ФАО, молокопереробного бізнесу та виробники молока України.

Економіст Департаменту технічної співпраці ФАО Андрій Ярмак зазначив, що ФАО спільно з ЄБРР розпочали проект підтримки діалогу держави та бізнесу на ринку молока, що розрахований на два роки. В рамках проекту планується створити автоматизований баланс молока та молокопродуктів, провести аудит статистики з виробництва молока в господарствах населення, провести глибоке фундаментальне дослідження молочного бізнесу з аналізом агрополітики найбільш успішних країн та підтримати зусилля з диверсифікації експорту, поліпшення законодавства в молочній галузі з залученням світового досвіду.

Андрій Дикун запропонував підписати меморандум про узгодження дій між Мінагрополітики та молокопереробними підприємствами і представниками асоціацій цієї галузі для забезпечення стабільної цінової ситуації на ринку молока та молочних продуктів.

Дата підписання меморандуму буде повідомлена пізніше.

За інформацією Міністерства аграрної

політики та продовольства України,

www.minagro.gov.ua