Молоді вихованці «Колоса» - срібні призери чемпіонату світу

В Угорщині завершився молодіжний Чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное. Успішно виступили в складі збірної команди України вихованці спортивної школи олімпійського резерву «Олімп» обласної ради ВФСТ «Колос» майстри спорту України міжнародного класу Андрій Рибачок та Юрій Вандюк. На олімпійській дистанції 1000 м вони посіли друге місце та завоювали срібні нагороди. За підсумками виступу на даних змаганнях Андрій та Юрій здобули ліцензію длязбірної команди України для участі в перших Європейських Олімпійських іграх 2015 року в Азербайджані.

Вперше на змаганнях такого рівня брав участь кандидат в майстри спорту, представник спортивного товариства «Колос», вихованець цієї ж школиБогдан Чабан, який серед юніорів на дистанції каное-одиночка 200м посів 11 місце. Богдан братиме участьу ІІ літніх юнацьких Олімпійських Іграх, які відбудуться з 16 по 28 серпня у Китаї.

Тренують спортсменів заслужені тренери України Федір Семенюк, Василь Прохорук та тренер-викладач Сергій Самрук.

З 6 по 10 серпня відбудеться чемпіонат світу, в якому змагатимуться волинські спортсмени-колосівці –Марія Повх, Юрій Вандюк та Андрій Рибачок.