Можливості фінансової підтримки для ОСГ та сімейних фермерських господарств

     В рамках агропроекту «Територія майстерності» 24 травня п.р. в Ківерцівському центрі зайнятості відбувся семінар. У семінарі взяли участь голова фермерського господарства «Хоровця В.Є.» Василь Хоровець, начальник відділу розвитку сільських територій департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Оксана Шпак.

     Василь Хоровець голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Ківерцівського районуінформував, що у квітні 1992 року одним із перших у Ківерцівському районі зареєстрував фермерське господарство. Обробляє понад 50 гектарів землі, вирощує пшеницю сою, ячмінь, часник та утримує 50 свиней Фермер розповів учасникам семінару про кроки створення фермерського господарства та про діяльність свого господарства а саме про технологію вирощування зернових, часнику та утримання свиней.

     Також Василь Євгенович розповів присутнім про переваги реєстрації у фермерське господарство та фермерське господарство сімейного типу.

     Оксана Шпак розповіла учасникам заходу про фінансову підтримку власникам особистих селянських господарств місцевих та державного  бюджетів.