На Волині відсвяткували професійне свято аграріїв. ФОТО

     Цьогоріч День працівників сільського господарства відзначається 17 листопада. Працівників аграрної галузі Волині привітали на передодні свята, 13 листопада.

     Зранку у центрі міста презентували сільськогосподарську техніку, а партнери аграріїв – банківські установи пропонували свої послуги.

     Урочисті заходи відбулися у Палаці культури Луцька. На початку урочистостей транслювали фільм про роботу аграріїв у 2019 році.

 

 

 

ТОВ "АГСОЛКО УКРАЇНА"

 

 

 

Династія Шумських: Віктор Анатолійович та його сини Юрій і Олександр

 

Династія Щерблюків: Василь Васильович, Тарас Васильович з дружиною Оксаною, Василь Тарасович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Розпочинаючи дійство, директор департаменту агропромислового розвитку Юрій Горбенко розповів про здобутки волинських аграріїв у 2019 році, охарактеризував особливості кожного району області та подякував усім, хто доклав зусиль для загального успіху (презентація).

     - Сільське господарство разом із харчовою промисловістю становить 30% ВВП області. Аграрії виробили продукції на 7 млрд грн – повідомив Юрій Горбенко. Область складає 3% ВВП України. На майбутнє ми також маємо хороші перспективи. За 9 років уже додатково введено майже 100 тис. га землі в обіг. Враховуючи, що ще є неосвоєні поліські території, ще є над чим працювати. Сьогодні аграрії користуються сучасною технікою та використовують новітні технології. Волиняни – працьовиті люди, вони мають усі можливості для розвитку та добробуту на своїй рідні землі.

     Трудівників села з професійним святом привітали тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Олександр Киричук, голова обласної ради Ірина Вахович, заступниця Луцького Міського голови Ірина Чебелюк та голова обласної профспілкової організації працівників АПК Віталій Лупашко.

     Олександр Киричук наголосив, що Волинь – аграрна область, де сільське господарство – пріоритетний напрям розвитку. Він подякував аграріям за їхню працю та забезпечення волинян якісними і доступними продуктами.

     Ірина Вахович підкреслила що гордиться волинськими аграріями: «Мабуть основне, що змогли зробити аграрії за останні роки – це осучаснити сільське господарство, ввести нові види культур, які раніше не були традиційними для Волині. За це вам велика шана і подяка. Я бажаю усім нам розвитку та інновацій у кожній сфері».

     Кращих працівників галузі сільського господарства нагородили почесними грамотами та подяками.

     Завершилося свято концертом волинського державного академічного народного хору.