Нові технології з Білорусі відтепер і в Україні! ФОТО

     В квітні відбулася поїздка до білоруських партнерів. Загалом у події взяли участь понад 20 фермерських господарств. Захід відбувся на державному рівні, за участі представника Департаменту агропромислового розвитку Волинської ОДА за сприянням ТОВ «СВАОР». Заступник голови комітету з тваринництва Брестського обласного виконавчого комітету Сергій Буткевич інформував про розвиток галузі АПК Брестської області. Фермери, фахівці ТОВ «СВАОР» отримали дуже багато корисної інформації про найкращі технології від білоруських виробників.

     Інноваційними знаннями для підвищення продуктивності сільського господарства з гостями з України поділилися спеціалісти відомого ізраїльсько-білоруського підприємства «ФА-уН». Зокрема, презентували унікальну розробку ізраїльсько-американських вчених – біоконсервант останнього покоління Sila-Prime, що виготовляють у Білорусі. Цей ефективний водорозчинний препарат використовують для заготівлі силосу й сінажу задля отримання високоякісного корму з відмінною енергетичною поживністю й високим вмістом білка. Sila-Prime не має аналогів, оскільки містить унікальну полікультуру з семи мікроорганізмів, кокових і палочкоподібних бактерій. Така спеціально підібрана композиція молочних бактерій, бацил, грибів є злагодженим взаємодоповнюючим механізмом, який оптимально впливає на якість ферментації консервованої сировини, ефективно й швидко знижує рівень рН, запобігає небажаним втратам,  вторинній ферментації, а також має хорошу пробіотичну дію. Препарат не втрачає своїх властивостей за тривалого зберігання та простий у використанні. 

     Делегація відвідала потужні фермерські господарства – ВАТ «Рассвет-Сад» (загальне поголів’я – 2830 гол.) та ВАТ «Вознесенський» (2600 гол.). Ознайомилися з технологіями виробництва молока, зокрема, дізналися про норми годівлі корів з урахуванням віку та періоду лактації, способи швидкого приросту маси молодняка, якісної переробки молока, утримання на відгодівлі.

     Фермери отримали багато корисних знань про ефективне силосування, які легко можна втілити у своїх господарствах.