Особливу продукцію презентували на виставці-ярмарку у Луцьку. ФОТО

     «Волинь запрошує та пригощає» - під таким гаслом сьогодні, 21 грудня відбулася святкова виставка-ярмарок продукції, яка виробляється волинськими місцевими виробниками.

     «Волинь – унікальний край, який славиться не лише неповторною природою, але й умілими майстрами, які виробляють особливу продукцію», - акцентувала заступниця директора департаменту агропромислового розвитку Людмила Петриканин відкриваючи виставку. Також вона повідомила, що це уже третій проект, який впроваджено спільно із ВОГО «Фонд місцевого розвитку». Попередні проекти були спрямовані на підтримку виробників малини та сиру.

     Відтак, на ярмарку свою продукцію представляли виробники сиру включаючи власників особистих селянських господарств. Окрім того, свою продукцію представили пасічники, виробники солодощів та хлібобулочних виробів, соків, м’ясопереробної галузі, виробники мила та інших народних промислів.

     Людмила Петриканин вручила відзнаку пасічнику Горбачу Іллі – за старанне навчання та успішну участь в 10-му міжнародному конкурсі «Юний пасічник», який відбувався у Словацькій Республіці в липні цього року, а грамотою Волинської обласної адміністрації нагородили пасічника Миколу Дембіцького.

     Під час заходу підвели підсумки цьогорічного проекту «Використання польського досвіду для підтримки розвитку агротуристичних послуг у Волинській області». Представники Торчинської, Голобської, Цуманської громад, які є учасниками проекту, презентували свої напрацювання (вироби, органічні продукти харчування, цікаві місця та маршрути), які вони вже сьогодні можуть запропонувати мандрівникам, відвідувачам. Йдеться і про дегустаційні тури, активний зелений туризм, екскурсії пам’ятками культури та історії.

     Отже, наша область готова приймати туристів на лише з України, але й з інших країн, і нам є що показати.

     «Впродовж останніх трьох років ВОГО «Фонд місцевого розвитку» та Фундація «Європейська Академія Самоврядування» з Польщі реалізовували декілька проектів, які були покликані допомогти агросектору Волинської та Рівненської областей розвиватися, знайти свого споживача і продемонструвати свій прекрасний, конкурентоздатний продукт», - розповіла керівниця проектів Ельвіра Яцута.

     Експерт проекту Оля Шарута детальніше розповіла присутнім про туристичні маршрути, які напрацьовані у Торчинській, Голобській та Цуманській громадах і розпочнуть працювати вже з 2020 року.

     Присутні на виставці-ярмарку мали можливість не лише дегустувати унікальну продукцію місцевих виробників, але й придбати її, дізнатися її склад та подекуди особливі рецептури приготування. Медовари розповідали про цілющі властивості продукції бджільництва і навіть демонструвати виробництво смачних і корисних цукерок на основі горіхів, меду та пилку.

     Волинь унікальна, наше завдання відкрити її усім.

 

 

 

Ілля Горбач

 

Микола Дембіцький

 

 

 

Голобська громада

 

 

 

 

Цуманська громада

 

 

Торчинська громада

 

 

 

     В Торчинській громаді працює підприємство, яке займається вирощуванням равликів. Представниця підприємства Людмила Денисюк розповіла, що вже два роки в селі Торчин працює ферма з вирощування равликів. Технологію вирощування запозичили у польських колег, там же закупили малька равлика. Цьогоріч волинське підприємство відправило першу партію равликів в Іспанію. Нажаль, в Україні культура споживання равликів не розвинена, тому підприємство орієнтоване працювати на експорт.

 

 

     Лариса Шелуха вже рік займається виробництвом сирів. Знання здобуває за допомогою онлайн курсів. Майстриня виготовляє близько 40 видів сиру, серед яких гауда, каччота, італійські, швейцарські, з білою чи зеленою пліснявою, горгондзола, дор блю, брі та інші. Проте, "родзинкою" у колекції пані Лариси є цукерки з бельгійського шоколаду та твердих сирів власного виробництва.

Лариса Шелуха праворуч на фото

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Цукерки без цукру на виставці презентувала пані Олена. Як замінник до складу таких солодощів входить натуральний мед, або еритритол, а також природні барвники - чай матча (зелений), порошок буряка (рожевий), куркума (жовтий), спіруліна (синій). Майстриня почала виготовляти корисні цукерки у зв'язку з переходом на здорове харчування, проте згодом це стало справою життя.

пані Олена

 

цукерки без цукру