Оздоровчі заклади профспілки працівників агропромислового комплексу готуються до літнього сезону

В системі агропромислового комплексу області діє два позаміських заклади оздоровлення та відпочинку дітей галузевої профспілки: «Веселка» та «Барвінок».

Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Веселка» запрошує на відпочинок 120 дітей в зміну. Розташований в лісовому масиві біля села Терешківці Горохівського району. До послуг дітей басейн, клуб, відкрита естрада та спортивні площадки, медичний пункт, комфортно облаштовані кімнати. Під час перебування в оздоровчому комплексі діти активно займаються в гуртках художньої самодіяльності, різноманітних спортивних секціях тощо. Екскурсії історичними місцями, туристичні походи, виступи артистів цирку та театру, фестивалі, спартакіади, конкурси, дискотеки та інші розважальні заходи – все для відпочинку дітей.

Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Барвінок» розташований на околиці с. Павлівка Іваничівського району в мальовничій лісовій місцевості площею 4 гектари. Заклад стаціонарного типу, літнього функціонування, розрахований на відпочинок 120 дітей в одну зміну. До послуг дітей клуб і відкрита естрадна площадка, басейн, ігрові кімнати, спортивні майданчики, каруселі, гірки і інше обладнання. В оздоровчому закладі велика увага приділяється організації дозвілля дітей. Організовуються і проводяться веселі та корисні конкурси, ігри, вечори відпочинку, спортивні змагання. Діють гуртки «Умілі руки», хореографії, малювання і інші. Організовуються екскурсії по історичних та визначних місцях області, туристичні походи, виступи артистів, зустрічі з видатними особами краю.

Адреси закладів:

- Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Веселка» в с. Терешківці, Горохівського району. Директор – Дзецько Галина Андріївна. Телефони: 050-779-36-93; 098-294-54-72.

- Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Барвінок» в с. Павлівка, Іваничівського району. Директор – Марчук Василь Прокопович. Телефони: 050-861-66-20; 098-808-29-80.