ПАТ «Гнідавський цукровий завод» - лідер цукрової галузі Волині

     Гнідавський цукровий завод на міжнародному бізнес-форумі  «Волинь-Інвест 2018»  представив голова наглядової ради Ярослав Галькевич та зосередив увагу присутніх на найновіших технологіях розвитку цукрової галузі та диверсифікації виробництва як стратегії розвитку.

    «Протягом трьох років у Гнідавський цукровий завод було інвестовано близько 350 мільйонів гривень, вдалося втілити в життя новий проект – будівництва біоетанольного заводу, а в перспективі – створення безвідходного виробництва. З року в рік ми працюємо над модернізацією підприємства встановлюючи найсучасніше обладнання, що дозволяє нам зменшити енергозатрати, майже вдвічі зменшиться навантаження на поля фільтрації, що дозволить подбати і про екологічну складову», – наголосив Ярослав Галькевич.

     Довідково: ПАТ «Гнідавський цукровий завод» - лідер цукрової галузі Волині і Західної України. Саме це підприємство першим у державі створило національну цукрову торговельну марку - ТМ «Солодко»,під якою продукція ПАТ «Гнідавський цукровий завод» виробляється і фасується з 2003-го року. Завод є атестованим за стандартом ISO 9001, а якість продукції під торговельною маркою «Солодко» значно вища від тієї, що її вимагає від українського цукру Світова організація торгівлі.

     Починаючи з 2004 року, і саме підприємство, і торговельна марка «Солодко» здобувають нагороди на різноманітних аграрних і харчових форумах найвищого рівня. Крім звичайного цукру-піску, підприємство виробляє природний цукор - продукт, який містить мікро- та макроелементи, вітаміни В1 та В2, амінокислоти, мінеральні солі та не містить консервантів, ароматизаторів та барвників.