Проведено День поля для картоплярів

     Впродовж останніх років стало традицією у переддень православного свята Преображення Господнього (Спаса) проводити збір картоплярів  із західних областей України на торчинській землі.

     Поточний рік не став виключенням, ФГ «ШЕГЕДИН»  (голова господарства  Володимир Шегедин) 18 серпня у смт Торчин Луцького району провело день поля, з дотриманням  усіх карантинних вимог та обмежень, на тему «Технології вирощування картоплі сортів української та зарубіжної селекції».

     Участь у заході взяв начальник відділу рослинництва управління агропромислового розвитку Олександр Книш. На День поля прибуло понад сто картоплярів, як з Волинської області, так і багатьох інших областей України.

     З особливостями захисту та підживлення картоплі від  ГК «UKRAVIT»  у поточному сезоні ознайомив присутніх агроном із захисту рослин ТОВ «Укравіт-агро» Сергій Циганчук.

     Керівник відділу продажу ТОВ «ТД-Гермес» Сергій Бородавко провів демонстрацію лінійки закладених сортів картоплі компанії «IPM Potato».

     Про елементи органічного картоплярства від ТОВ «БТУ-Центр» поінформував агроном компанії Сергій Черненко.

     З особливостями застосування біопрепаратів «Азотер» та новими технологіями підвищення ефективності роботи мікроорганізмів в несприятливих погодних умовах ознайомив присутніх директор ТОВ «Азотер-Україна» Віктор Матрунчик.

     Технічний експерт західного регіону України Ігор Лушпанов розповів учасникам заходу про новинки системи захисту картоплі від ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн».