Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим

Дорогі краяни, колеги, шановні аграрії!

 

     Прийміть щирі вітання із Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

     Зимові свята традиційно асоціюються із завершення етапу в житті кожного з нас, підбиттям підсумків. Водночас, вони дають нам нові надії та сподівання, плани та цілі.

     В нас є результати, якими можемо пишатися. Ми прожили непростий, але вдалий рік. Незважаючи на погодні випробування, Волинь п’ять років поспіль за роки Незалежності отримала врожай зернових понад 1 млн тонн. Виростили достатньо і хліба, і до хліба! Маємо позитивні тенденції у галузі тваринництва, у харчовій промисловості.

     Волинські агровиробники модернізують свої господарства, будують нові об’єкти, у роботі використовують кращий світовий досвід.

     Сприяють розвитку аграрної галузі Урядові програми фінансової підтримки, які цьогоріч збільшилися у 8 разів в порівнянні з 2014 роком.

     Шановні аграрії, спасибі Вам за Вашу любов до матінки-землі і за Вашу самовіддану працю, адже саме аграрний комплекс показує найкращі результати серед інших галузей.

     Зичу Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, нових звершень у нелегкій, але такій потрібній людям праці. Нехай у Ваших домівках завжди буде взаєморозуміння і любов, звучить дитячий сміх, а в нашій державі запанує довгоочікуваний мир. Нехай гарні новини, приємні події, радість і задоволення будуть постійними супутниками у 2019 році!

     Щасливого Вам Нового року і Різдва Христового!

 

З повагою

 

Директор департаменту

агропромислового розвитку

Волинської облдержадміністрації                                                                                                                         Юрій Горбенко