Ратнівський район: державна фінансова підтримка за утримання молодняку ВРХ. ФОТО

     31 жовтня представники департаменту агропромислового розвитку Волинської обласної державної адміністрації в актовому залі районної бібліотеки смт.Ратне. провели навчання-семінар з відповідальними працівниками сільських рад Ратнівського та Старовижівського району. Обговорювали питання виплати дотації власникам особистих селянських господарств за утримання молодняку великої рогатої худоби до 13-ти місячного віку.

     Про державну підтримку агропромисловового комплексу в 2018 році проінформував присутніх заступник директора департаменту агропромислового розвитку, начальник управління розвитку виробничих галузей департаменту ОДА Юрій Юрченко. У своєму виступі він зазначив, що за утримання ВРХ в Ратнівському районі 56 власникам ОСГ виплачено 97,8 тис.грн дотації, 575,5 тис.грн буде спрямовано по другому траншу.

     Про методичну допомогу, заповнення форм та реєстрів щодо виплати дотації власникам особистих селянських господарств за утримання молодняку великої рогатої худоби до 13-ти місячного віку інформували начальник відділу тваринництва Департаменту агропромислового розвитку Микола Шура та головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку департаменту агропромислового розвитку Волинської обласної державної адміністрації Наталія Момчева, адже незабаром необхідно подавати документи станом на 1.12.2018р.