Рожищенський район: нарада з орендарями водних об'єктів. ФОТО

     Сьогодні, 25 лютого, в Рожищенській районній державній адміністрації відбулася нарада з питань організації та впорядкування ведення господарської діяльності на водних об’єктах району за участю голови райдержадміністрації Інни Гайворонської, начальника відділу земельних відносин, екології та розвитку сільських територій управління регіонального розвитку райдержадміністрації Володимира Нікітіна, орендарів водних об’єктів району, головного державного інспектора відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» Віталія Хвостюка, начальника відділу іхтіології та регулювання рибальства Волинського рибоохоронного патруля Олександра Климнюка.

     В рамках заходу розглянуто зміни до Водного та Земельного кодексів України та обговорено практичне застосування норм Закону України «Про аквакультуру». 

     Орендарів ознайомили з методичними рекомендаціями щодо надання в користування на умовах оренди водних об’єктів, розташованих на території району.

     Під час наради обговорили питання організації проведення попереджувальних заходів щодо недопущення заморних явищ в зимовий період на рибогосподарських водних об’єктах району. 

     Також орендарям водних об’єктів нагадали про відповідальність за порушення правил рибальства, про дотримання природоохоронного законодавства в прибережних смугах та ветеринарно-санітарних вимог в рибогосподарських водних об’єктах.

     За результатами наради прийнято відповідні рішення. Зокрема, орендарям водних об’єктів рекомендовано привести у відповідність правоустаноовлюючі документи на користування водними об’єктами відповідно до чинного законодавства, дотримуватись норм зон аквакультури (рибництва) та зональної рибопродуктивності по Волинській області.

 

 

Джерело: Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої

та інформаційної політики апарату райдержадміністрації