Рожищенський район: зустріч в рамках освітнього проекту «Зимова агрошкола»

     21 лютого 2018 року в районному центрі зайнятості відбувся семінар в рамках освітнього проекту «Зимова агрошкола» по питанню «Шляхи підвищення якості молока в господарствах населення» в якій взяли участь Нікітін В.Я. - начальник  відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації та Міркевич Н.В. - головний спеціаліст відділу  агропромислового розвитку райдержадміністрації.

     Обговорювалося питання підвищення якості молока в господарствах населення. Йдеться перш за все про дотримання гігієни людини і самих тварин. Для доїння потрібно застосовувати чисті ємності, бажано доїльний апарат або доїльну установку, які необхідно мити і дезінфікувати після кожного доїння. Крім того, потрібно дотримуватися вимог щодо ветеринарного догляду.

     Виробникам молока доцільно працювати над поліпшенням санітарно-гігієнічних умов праці.

     Володимир Нікітін ознайомив  учасників семінару з напрямами та програмами підтримки аграрного сектору наголосив, що в державному бюджеті на 2018 рік передбачено 6,3 млрд. грн. на програми АПК, в т.ч. на розвиток фермерства 1 млрд. гривень, тваринництва - 4 млрд. гривень.

     Рожищенський район за кількістю особистих селянських господарств, які утримують три і більше корів, тримає першість в області, адже нараховується 731 родина, яка утримую 2831 корову.