Розпочато підготовку до ювілейної ХХХ Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2018»

     Сьогодні, 13 березня, під час апаратної наради департаменту АПР, заступник директора Людмила Петриканин інформувала про засідання Ради з питань виставкової діяльності Мінагрополітики.

     Захід відбувся 12 березня під головуванням Першого заступника Міністра Максима Мартинюка. Під час засідання Ради розглянули організаційні заходи з питань підготовки до проведення ювілейної ХХХ Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2018», яка цього року відбудеться з 6 по 9 червня.

     Людмила Петриканин презентувала експозицію, що буде представлена від Волині, розповіла про особливості і здобутки області, провідні підприємства аграрної галузі, зовнішньо економічну діяльність та експортно орієнтовану продукцію. Заступниця очільника головного аграрного відомства краю повідомила, що обласна експозиція буде складатися із трьох складових.

     Інформаційна складова буде містити інноваційні рішення, що запроваджуються на підприємствах аграріїв завдяки запозиченому досвіду кращих іноземних агровиробників. Зокрема, сюди увійдуть презентації найсучасніших об’єктів будівництва та реконструкції. Також дана складова включатиме виробництво органічної продукції та проектну діяльність.

     Наступна складова – майстер-класи з виробництва продукції бджільництва та використання такої продукції у лікуванні, профілактиці та косметології.

     Ще одна складова Волинської експозиції – дегустація продукції виробництва підприємств харчової та переробної промисловості.

     Директор департаменту АПР Юрій Горбенко підкреслив важливість участі у Міжнародній виставці «Агро-2018» та акцентував на підготовці до виставки сільськогосподарських тварин.

 

 

 

 

 

     Окрім того, під час апаратної наради Юрій Горбенко висловив подяку за сумлінну працю, професійну майстерність та вагомий внесок у розвиток аграрної галузі області працівникам департаменту Оксані Форсюк та Тетяні Савчук.