Розпочато заготівлю силосу!

     Силос з кукурудзи — чудовий корм для м’ясної та молочної великої рогатої худоби, оскільки в ньому міститься багато білка (у середньому 8,1% за оптимальної вологості) та енергії (переважно крохмалю). Це один із економічно вигідних кормів за рівнем вартості на одиницю білка або енергії. Він складає основу раціону для більшості лактуючих молочних корів та може забезпечувати додатковий корм або клітковину для м'ясної худоби.

     Першими в області  закладати силос розпочали в СГПП «Рать» Луцького району, підприємством вже заготовлено 6 тисяч тонн  із запланованих 13 тисяч тонн.  ТзОВ «Прогрес» Володимир-Волинського району із запланованих 15 тисяч тонн  заготовлено 12  тисяч тонн, ТзОВ ім. Л.Українки Ковельського району заготовлено 3 тисячі тонн, що становить 50 відсотків намірів. ФГ «Перлина Турії»  Турійського району заготовлено 5 тисяч тонн із   7 тисяч тонн запланованих.  СТзОВ «Ратнівський Аграрій» Ратнівського району  планує  закласти  5  тисяч тонн  соковитих кормів.

     Дотримання  всіх процесів і технологій дає можливість отримати корми із стовідсотковою придатністю для годівлі високопродуктивної худоби і зменшити частку концентрованих кормів у раціоні, тим самим зменшивши собівартість  тваринницької продукції.