Розвиток органічного виробництва: виклики та можливості. ФОТО

     22 лютого ц.р. у області відбулася конференція «Розвиток органічного виробництва: виклики та можливості». Захід організувала торгово-промислова палата області за підтримки департаменту агропромислового розвитку.

     Участь у заході взяла заступник директора департаменту агропромислового розвитку Людмила Петриканин, яка інформувала про стан розвитку органічного виробництва, проблеми і перспективи.

     Відповідно до норм законодавства ЄС, органічне виробництво – це загальна система управління підприємством та виробництвом харчових продуктів, яка об’єднує екологічні методи захисту навколишнього середовища, збереження природних ресурсів.

     У рамках угоди в Україні почали внормовувати законодавство у сфері органіки. Зокрема, у липні 2018 року Верховна Рада України прийняла новий закон "Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції". Це один із законів, який входить до дорожньої карти пріоритетних законопроектів для законодавчого забезпечення виконання Угоди про асоціацію. Цей Закон України набрав чинності у серпні 2018 року, а почне діяти з серпня цього року.

     Наразі в області 20 СПД сертифіковані на виробництво органічної продукції «Органік стандарт». Практично усі сертифіковані на виробництво продукції рослинництва, лише товариство із Старого Порицька – на продукцію тваринництва.

     Заступник директора зазначила, що Комплексною програмою розвитку агропромислового комплексу Волинської області на 2016-2020 роки передбачено часткове відшкодування вартості послуг із сертифікації до 50% вартості понесених витрат на умовах співфінансування 50/50, але не більше ніж  50 тис.грн на 1 господарство (сертифіковане як органічне) і висловила сподівання, що цього року буде відшкодовано вартість сертифікації принаймні одному виробнику, адже Цуманська ОТГ планує співфінансування такого напрямку підтримки зі свого бюджету, другу частину буде відшкодовано з обласного бюджету.

     Людмила Петриканин також інформувала, що 13.02 - 16.02.2019 у німецькому місті Нюрнберг відбулася ключова подія виробників органіки - Міжнародна виставка BIOFACH 2019. Національний павільйон України був представлений в новому форматі Organic Ukraine Business Hub, де проходили зустрічі українських виробників і панельні дискусії, в ході яких представники українського ринку озвучили основні меседжі і виклики для органіків. В.о. міністра аграрної політики і продовольства Ольга Трофімцева виступила модератором однієї з панельних дискусій, задавши питання, які хвилюють більшість: як організувати кооперацію між виробниками органіки?

     Надалі ця ключова ідея, яка лунала з уст багатьох учасників заходу – це кооперація, адже на невеликих ділянках не можна сформувати партію однорідного товару для реалізації, в т.ч. за межі України. Наразі агровиробники органічної продукції працюють на європейський ринок. В об’єднанні – сила та більші можливості для малих с/г виробників, особливо органічних.

     Про експорт органічної та сільськогосподарської продукції до Канади та можливості відшкодування витрат з органічної сертифікації розповіла український експерт з охорони навколишнього середовища проекту CUTIS Зоя Павленко. Цікавим був виступ Василя Богуша - представника ПП "Добрий сад".

     Під час конференції піднімались такі теми як:

– можливості відшкодування витрат з органічної сертифікації,
– органічне землеробство на практиці,
– біологічний захист та живлення рослин від компанії БТУ-Центр,
– досвід вирощування органічних рослин з перших вуст.

     Такі зустрічі сприяють успішному розвитку органічного виробництва на Волині, адже за органічним виробництвом – майбутнє. Учасники мали змогу обмінятися досвідом, практикою та знаннями з органічного виробництва.

 

 

 

 

 

 

 

 

Для довідки: Офіс ефективного регулювання здійснив системний перегляд нормативно-правових актів ринку органічної продукції з метою оцінки його ефективності та надання пропозицій для створення дієвого українського «Органічного стандарту». 30 листопада 2017 року в області відбувся круглий стіл, де було презентовано Зелену книгу «Регулювання ринку виробництва та обігу органічної продукції».