Сезон цукроваріння на Волині у розпалі…

     2 жовтня директор департаменту Юрій Горбенко зустрівся з головою правління ПрАТ «Гнідавський цукровий завод» Ростиславом Новосадом.

     Характерною особливістю цього сезону є те, що несприятливі ціни на цукор призвели до зменшення площ посіву цукрових буряків, і, відповідно, передбачається переробити не більше 350 тисяч тонн проти 500 тисяч минулого року.

     Цього року через зменшення посівних площ сезон цукроваріння на завершиться на місяць раніше, ніж минулого року, - повідомив Ростислав Павлович, - однак завод працює стабільно, відповідно до договірних умов, підприємство розраховується із здавачами цукросировини готовою продукцією на рівні попередніх років (працюють на давальницьких умовах).

     За його словами голови правління, цей рік кращий, ніж минулий, за врожайністю, проте значно гірший за якістю цукросировини. Майже 70% буряків вражені церкоспорозом та іншими кореневими гнилями.

     Недобір сировини - це недобір цукру. Аграріям необхідно подумати про це і правильно сформувати структуру посівних площ, оскільки підготовка ґрунту під посів солодких коренів урожаю 2020 року проводиться з осені.

     "Діяльність заводу є важливим соціально-економічним чинником, адже забезпечує роботою місцевих жителів, а також самозайнятих власників ОСГ", - резюмував очільник аграрного відомства Юрій Горбенко.

     Довідково: в 2019 році цукрові буряки по всіх категоріях господарств займають 9,2 тис.га, що на 2,9 тис.га менше в порівнянні до минулого року. З них 5,2 тис.га припадає на сільгосппідприємства та фермерські господарства, 4,0 тис.га на господарства населення.