Сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи, які об’єднали виробників картоплі та фундуку Волинської області, створені в рамках проекту «Ключ до успіху».

     Проект «Ключ до успіху. Покращення економічної ситуації в сільській місцевості Волинської області України і Брестської області Республіки Білорусь шляхом розвитку сільськогосподарської кооперації», працює  по Програмі територіальної співпраці країн Східного партнерства Білорусь-Україна. Департамент агропромислового розвитку є партнером проекту.

     24 липня 2018 року за юридичною адресою в селі Забороль Луцького району було створено СОК виробників картоплі. Сюди ввійшли 12 засновників, у тому числі 9 одноосібників, 2 фермерських господарства «ЕКО-ТУР», «ШЕГЕДИН» та 1 приватний підприємець. Засновники кооперативу одноголосно вирішили працювати під брендом «Волинська картопля».

     27 липня 2018 року за юридичною адресою в селі Смолигів Луцького району було створено СОК виробників фундука, який об’єднав 9 засновників, з яких 4 одноосібники та 5 фермерських господарств «АГРООРГАНІК», «ОЛМІТ», «МИХАЛЬЧУК», «ВАЛЕНТИНО» та «МЕЛЬНИКІВ САД». Засновники працюватимуть під брендом «Фундук Волині».