Skype конференція Мінагрополітики: осінньо-польові роботи та держпідтримка 2019 року. ФОТО

     Сьогодні, 16 жовтня Мінагрополітики України провело відео скайп конференцію під головуванням заступника директора Департаменту аграрної політики та сільського господарства Олени Альшанової.

     Під час конференції розглянули питання комплексу осінньо-польових робіт та актуальні питання державної підтримки 2019 року.

     Про хід проведення комплексу осінньо-польових робіт інформував начальник управління рослинництва, насінництва, садівництва та виноградарства Леонід Сухомлин. Зокрема, він повідомив, що прогнозовані площі під посів озимих культур скоротилися на 10% у порівнянні з попереднім роком. Недостатні площі посіву жита та гречки.

     Науковий супровід до проведення комплексу осінньо-польових робіт в умовах поточного року надав директор Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Микола Роїк.

     Начальник Укргідрометеоцентру Микола Кульбіда зазначив, що за прогнозами до 29 жовтня в Україні буде суха погода, без опадів. Температура сягатиме 11-24 °С. Після 29 жовтня на всій території країни очікуються опади та зниження температури.

     Про стан реалізації програм державної підтримки розповіли Олена Альшанова, заступник директора Департаменту підтримки фермерства, кооперації та розвитку сільських територій Сергій Шупик, в.о. генерального директора Українського державного фонду підтримки фермерських господарств Юрій Апальков та заступник начальника Управління технічної політики в АПК Павло Гринько.

     На завершення конференції, присутні в обласних студіях мали можливість поставити запитання та інформувати про проблемні питання, які потребують вирішення.