СОК «Волинська картопля» провів навчання для картоплярів області

     12 лютого в м.Луцьку в приміщенні Волинського коледжу Національного університету харчових технологій СОК «Волинська картопля» (голова кооперативу Анатолій Аршулік) організував навчання для членів кооперативу щодо новинок та технологічних  особливостей вирощування картоплі.

     Участь у заході взяв директор департаменту агропромислового розвитку Юрій Горбенко, який ознайомив присутніх із станом справ в області у галузі картоплярства, а також окреслив коло можливих преференцій для картоплярів у поточному році.

     З особливостями застосування систем краплинного та спринклерного зрошення при вирощуванні картоплі ознайомив присутніх представник ТОВ «Агроексперт - Центр» Олександр Пруденко.

     Практичним досвідом застосування систем краплинного та спринклерного зрошення при вирощуванні картоплі в умовах Херсонської області поділився по скайп зв’язку знаний картопляр на Херсонщині Олександр Кучер.

     Лінійку нових препаратів від компанії «Белхім Кроп Протекшн» для захисту картоплі представив менеджер компанії Олександр Суріс.

     Провідний спеціаліст  технічної підтримки компанії ТОВ «Адама Укаїна» Олег Тарасенко детально ознайомив присутніх з особливостями живлення картоплі в залежності від кліматичних умов, а також поділився позитивним досвідом захисту картоплі продуктами Адама в 2019 році. 

     Варто зазначити, що в цілому захід проходив в форматі «Круглого столу», що дозволило обмінюватись досвідом усім присутнім картоплярам.

     По завершенню навчання відбулися збори членів СОК «Волинська картопля» на яких вирішувались внутрішні питання роботи кооперативу, а той факт, що обслуговуючий кооператив поповнився новими фермерськими господарствами Волинської та Львівської областей є свідченням розвитку та розбудови об’єднання картоплярів, тепер вже не лише Волинської області.