У 2019 році аграрії Волині отримають 20,5 млн. грн компенсації відсотків за залученими кредитами. ФОТО

     9 грудня в департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації проведено засідання комісії з питань організації пільгового кредитування підприємств АПК.

     Комісією розглянуто 40 нових заяв від 24 господарств. Згідно Порядку використання коштів, комісія розглядала подані позичальниками документи у порядку черговості їх реєстрації. Під час прийняття рішення щодо надання компенсації перевага надавалася позичальникам, які мають чистий дохід за останній рік до 20 млн. гривень (І група) та агропідприємствам, які провадять діяльність з вирощування та розведення тварин (великої рогатої худоби для отримання м’яса і виробництва молока, овець і кіз, кролів, свиней, свійської птиці (крім курей та одержання яєць свійської птиці) та використали кредитні кошти для покриття витрат, пов’язаних із такою діяльністю (ІІ група).

     Окрім цього, комісією прийнято рішення включити до реєстру позичальників, які мають право на отримання компенсації відсоткової ставки за залученими кредитами 55 заяв, які були розглянуті у травні цього року.

     Таким чином всього в реєстр включено 93 заяви на суму 20,4568 млн. грн, в тому числі господарства І групи отримають 100% до потреби, ІІ групи – 80%, ІІІ групи – 52%.

     Члени комісії були одностайні у прийнятті рішення.