У Києві завершила роботу наймасштабніша сільськогосподарська виставка в Україні та Східній Європі "Агро-2019".

 

      У Києві завершила роботу наймасштабніша сільськогосподарська виставка в Україні та Східній Європі "Агро-2019". Цьогоріч на ХХХІ Міжнародній агропромисловій виставці "АГРО-2019" були представлені компанії із США, Канади, Німеччини, Польщі, Китаю, Латвії, Білорусі, Італії, Туреччини, Індії. Отже цінність цього заходу та участі в ньому складно переоцінити.

     "АГРО-2019"  ефективна і унікальна для України платформа для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентації новинок в усіх сферах АПК України, налагодження комунікації між бізнесом і державою, виробниками та інвесторами, асоціаціями та експертами.

     Насправді виставка "АГРО-2019" відіграла надважливу роль в інтеграції України в глобальне сільське господарство та нарощуванні експортних можливостей.

     Учасники виставки обмінювалися досвідом виробництва, демонстрували впровадження інновацій, презентували новинки в усіх сферах АПК України, брали участь у ділових заходах, щоб відкривати можливості для співпраці з країнами-лідерами світового аграрного сектору, а також мали унікальну нагоду для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

     У межах виставки відбувалися ділові заходи, зокрема, міжнародний аграрний форум "АПК 4.0" у форматі дискусійних панелей, семінарів та тренінгів за ключовими напрямами: економічний, соціальний, екологічний, інноваційний простори. Представники Волинської області були активними учасниками цих заходів.

      Експозиції областей країни, сформовані профільними аграрними відомствами, були представлені у 7 павільйоні. На відкритих площадках працювала виставка сільськогосподарських тварин. Племінними телицями СГПП "Рать" (директор підприємства В.Шумський) відразу зацікавилися покупці з Київщини, адже надзвичайно високий генетичний потенціал поголів’я.

     Аграрний потенціал України і Волині, зокрема, представили провідні підприємства харчової і переробної промисловості, сільськогосподарські виробники, які застосовують інноваційні технології виробництва:

     (КАТАЛОГ ХХХІ Міжнародної агропромислової виставки АГРО – 2019)

     Відвідувачі заходу позитивно відзначили експозицію Волинської області «Волинь моя …»  в павільйоні серед областей України.

     Підприємства, що представляли область були нагороджені Дипломами Міністерства аграрної політики та продовольства України.

     У номінації «Розведення іншої великої рогатої худоби та буйволів» відзначено золотою медаллю  СТОВ "Ратнівський аграрій"  (директор підприємства В.Чернецький).