В області активно відновлюють сільськогосподарську дорадчу службу. ФОТО

     За результатами робочої зустрічі з питань дорадчої діяльності, яка відбулася цьогоріч, 15 березня в департаменті агропромислового розвитку, розпочали активно відновлювати діяльність сільськогосподарської дорадчої служби.

     В червні фахівці пройшли необхідне двохтижневе навчання. Кваліфікаційне свідоцтво сільськогосподарського дорадника отримали 11 осіб, експерта-дорадника – 16 осіб.

     Сьогодні, 28 серпня заступниця директора департаменту Людмила Петриканин організувала зустріч з метою вирішення робочих питань щодо оформлення документів для включення до Реєстру сільськогосподарських дорадників та експертів-дорадників.

     Обговорювали питання відновлення роботи Волинської сільськогосподарської дорадчої служби і створення альтернативної на базі Волинського обласного учбового центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів АПК.

     Наступним кроком буде включення їх в Реєстр сільськогосподарських дорадчих служб. «Послуги дорадництва мають бути доступні кожному власнику ОСГ чи фермеру. Як результат, це приведе до покращення економічного добробуту на селі через конкурентоспроможність і якість сільськогосподарської продукції, диверсифікацію виробництва», - резюмувала Людмила Петриканин.