Відбулось навчання у ТзОВ Волинь-Зерно-Продукт. ФОТО

     20 лютого у Луцьку на базі ТзОВ Волинь-Зерно-Продукт  в рамках проекту «Нові горизонти» за сприяння компанії «Сингента» відбулось навчання з питань аналітики аграрних ринків, експорту сільськогосподарської продукції, кліматології. Участь у заході взяв начальник відділу землеробства та технічної політики департаменту агропромислового розвитку Олександр Книш, а також близько двох десятків керівників господарств з Луцького, Горохівського та Ковельського районів.

     Експерт компанії Spike Invest Solution Андрій Новосьолов зробив поглиблену аналітику сучасних аграрних ринків, а також спрогнозував цінові тренди на сільгосппродукцію у 2018 році.

     Бенджамін Бодарт – директор аналітично-консалтингової компанії CRM Agri (Великобританія) ознайомив присутніх з тонкощами управління ціновими ризиками в аграрному бізнесі.

     Підсумовуючи, експерти охарактеризували поточні кліматичні умови в нашому регіоні як такі, що сприяють аграріям в одержанні високих врожаїв, а щодо цінових тенденцій на сільгосппродукцію, то за їх  прогнозами лідируючі позиції будуть утримувати ярий ячмінь та кукурудза.