Відбувся освітній візит до Польщі. ФОТО

     З 14 по 16 червня поточного року 37 учасників І етапу проекту “Західноукраїнський садівничо-городницький кооператив” здійнили освітній візит до Республіки Польща. У складі делегації були переважно виробники плодово-ягідної продукції з Волинської та Рівненської областей. Департамент агропромислового розвитку було представлено в особі заступника начальника управління - начальника відділу землеробства Олександра Книша.

     В ході візиту делегація відвідала Свентокшиське та Люблінське воєводства де ознайомилися з особливостями вирощування малини. Проведено консультації з польськими експертами Свентокшинського осередку аграрного дорадництва в м.Сандомирі щодо практичних аспектів  створення окремих груп виробників.

     На липень місяць заплановано візит польських партнерів у м.Луцьк в ході якого буде відібрано 10 гоподарств – учасників Проекту, яким буде безоплатно передано по 7 тис. саджанців малини для закладання десяти плантацій насаджень малини ( по 1 га кожне). В подальшому очікується підписання довгострокових контрактів із польськими заводами з переробки фруктів і постачальниками саджанців.

     Кінцевим етапом Проектут є створення Західноукраїнського садівничо-городницького кооперативу, який об’єднуватиме виробників фруктів та овочів на Волині.