Вісті з Локачинського району

     27 вересня  2019 року в залі засідань Локачинської райдержадміністрації відбулась нарада-семінар з сільськогосподарськими підприємствами та фермерами району по питаннях внесених змін до земельного законодавства та оподаткування, про поїздку на Всеукраїнську нараду з питань обігу землі, розподіл мобілізаційних завдань.

     Нараду відкрили голови райдержадміністрації Віктор Дудечко та районної ради  Володимир Мазурок.

     До участі в нараді запрошені начальник відділу в Локачинському районі міжрайонного управління у Горохівському і Локачинському районах Головного управління Держгеокадастру у Волинській області Сергій Турелик, головний державний ревізор – інспектор  Володимир-Волинського  управління ГУДФС у Волинській області Надія Поліщук, Крухиничівський сільський голова Руслан Познякевич, головний спеціаліст з мобілізаційної роботи Ростислав Ільюк.

     Про підсумки роботи агроформувань району доповіла начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Ярослава Дмитришин.

     В ході наради обговорювались питання оподаткування земельних ділянок, сплати податків за землю. Присутні мали можливість ознайомитись із змінами в земельному законодавстві, та отримати консультацію по даних питаннях.

     Крухиничівський сільський голова Руслан Познякевич поділився враженнями від поїздки в місто Київ на Всеукраїнську нараду з питань обігу землі.