Володимир-Волинський район: презентація Проекту «Аграрні розписки в Україні»

     Аграріїв Волині продовжують ознайомлювати з перевагами аграрних розписок та механізмом їх оформлення. Презентація цього проекту у Володимир-Волинському районі відбулася 7 лютого 2018 року. Такі семінари відбуваються за підтримки IFC «Аграрні розписки в Україні».

     Із вступним словом до фермерів краю звернувся начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Юрій Кравчук, закцентувавши увагу на основних досягненнях галузі району у 2017 році.

     Олена Фоменко, начальник відділу економічного аналізу та розвитку інфраструктури АПК департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, проінформувала про напрямки фінансової підтримки агропромислового комплексу у 2018 році.

     Аграрні розписки презентував регіональний консультант проекту - Сергій Мазурик. Зокрема, він зупинився на таких етапах, як оформлення розписки, її переваги та вартість фінансування, виконання і порядок розрахунків за аграрною розпискою.

     Про зміни в податковому законодавстві інформували в.о начальника Володимир-Волинської ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області  Оксана Левчук, а також фахівці цієї галузі - Лариса Войтович та Оксана. Зокрема, зазначено, що з 1 січня 2018 року фермери та члени фермерського господарства мають обов’язково сплачувати ЄСВ.

     Розповідали присутнім на семінарі і щодо змін в пенсійному забезпеченні. Заступник начальника Володимир-Волинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Руслана Левчук зазначила, що із 1 січня 2018 року набули чинності нові законодавчі норми. Відтак, відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» здійснено перерахунки раніше призначених пенсій.